Lekarz stomatolog Jacek Kałużny właściciel Gabinetu Stomatologicznego Amident ukończył studia na Akademii Medycznej w Lublinie, gdzie odbył staż podyplomowy.

W roku 1997 założył gabinet, działający początkowo przy ulicy Miłej. Od roku 2008 lat gabinet działa w nowej lokalizacji i mieści się przy ulicy Dzielnej 5 w Warszawie.

Praktykując od kilkunastu lat zdobył należyte doświadczenie, cały czas poszerzając wiedzę i umiejętności na kursach specjalistycznych.


"W codziennej pracy bardzo ważna dla mnie jest komunikacja z pacjentem - zawsze dokładnie omawiam każdy zabieg i dbam o to, by byli Państwo świadomi wszystkich wykonywanych procedur."

Specjalizuje się w stomatologii zachowawczej, endodoncji, protetyce.

Więcej

Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje jako asystent, wcześniej wykładowca w Zakładzie Propedeutyki i Profilaktyki Stomatologicznej WUM, w którym ukończył też studia doktoranckie. W 2013 roku otworzył przewód doktorski. Klinicznie zajmuje się minimalnie inwazyjną implantologią (posiada duże doświadczenie w implantacjach natychmiastowych i  minimalnie inwazyjnych technikach podnoszenia dna zatoki szczękowej), chirurgią stomatologiczną i endodontyczną. Pracuje zawsze z powiększeniem używając lup i mikroskopu.
Jest autorem 14 publikacji naukowych i wykładów na wielu konferencjach o zasięgu krajowym i międzynarodowym. W 2012 roku w Salt Lake City otrzymał certyfikat Ultradent Product Trainer. Wspiera działalność naukową fundacji Be Active Dentist. Współpracuje jako konsultant z firmami Dornwell, C.Witt oraz Poldent. Prowadzi szkolenia i kursy głównie z zakresu nowoczesnych i minimalnie inwazyjnych technik endodontycznych i chirurgiczno-implantologicznych.
Prywatnie interesuje się motoryzacją i lubi podróże.

Higienistka Agata KonopkaAsystentka stomatologiczna i dyplomowana higienistka, absolwentka Medycznej Szkoły dla Higienistek. Ukończyła studia licencjackie z zakresu Pielęgniarstwa na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. W zawodzie od 2010 roku. Stale podnosi swoje kwalifikacje na licznych kursach i konferencjach. Wykonuje zabiegi profilaktyki i higieny jamy ustnej oraz asystuje przy zabiegach z zakresu stomatologii zachowawczej i chirurgii.

Jej pasją są: książki, medycyna, pływanie.