Większość pacjentów  boryka się z mniejszymi bądź większymi problemami z uzębieniem. Nasze problemy są dość często spowodowane zaniedbaniem zdrowia jamy ustnej. Dbanie o zęby wymaga systematyczności i stosowania odpowiednich środków.

 Profilaktyka stomatologiczna ma za zadanie utrzymanie naszego uzębienia w doskonałym stanie zdrowia oraz wyglądzie. Zabiegi tego rodzaju wpływają pozytywnie na strukturę zęba oraz jego otoczenie czyli dziąsła i kości.

dent_dzieci4

Do zabiegów profilaktycznych, wykonywanych przez stomatologa zalicza się usuwanie osadów nazębnych, kamienia nazębnego, fluoryzację, lakierowanie zębów oraz lakowanie czyli uszczelnianie bruzd i zagłębień w zębach.

 Gabinety stomatologiczne, w których wykonuje się zabiegi profilaktyki oraz leczenia zębów są zazwyczaj doskonale wyposażone, a atmosfera jest bardzo serdeczna.  Dentyści zapewniają właściwą diagnozę i dobierają najlepsze metody leczenia, po to, aby pomóc pacjentom zachować zdrowy uśmiech na długi czas. Jeśli chcesz mieć zdrowe i piękne zęby, skorzystaj z profesjonalnych usług dentystycznych.